Автосервіс Гарант-Автотехнік | Garant-Autotechnic

Кожен автомобіль з двигуном внутрішнього згоряння потребує періодичного обслуговування, а саме заміні мастильних матеріалів.

Рекомендована заміна мастила від автовиробників кожні 10 000 км або раз на рік. Періодична заміна мастила в двигуні продовжує життя “сердцю” автомобіля. Автовиробники рекомендують проводити заміну мастила кожні 10-20 тисяч км, або один раз на рік.

Наступний етап процедури — це нагрівання двигуна. Його температура для дотримання правильної технології заливки моторної оливи повинна досягти робочої. Коли мотор прогріється, майстер очікує кілька хвилин охолодження, щоб не обпектися, і зливає відпрацьовану рідину.

Ще одним важливим етапом є оцінка злитої рідини. Майстер вивчає його колір і склад (чи немає сторонніх домішок). Ці фактори допомагають зрозуміти, чи потрібно промивати двигун чи можна замінити рідину без промивки. Не переживайте, на підсумковій ціні заміни масла в авто ця операція особливо не позначиться.

Останній етап процедури — зміна масляного фільтра і моторного мастила. Як бачите, звучить все досить просто, але в усьому цьому процесі є маса підводних каменів. Уникнути їх можна тільки по досягненню багатьох років практики. І ці роки досвіду дійсно допомагають уберегти двигун від зносу і технічних несправностей.

ЗАПИСАТИСЬ НА СЕРВІСЗателефонувати

%
ГАРАНТІЯ
РОКІВ ДОСВІДУ
СПІВРОБІТНИКІВ
ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ

ТАКОЖ ВАС МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ ІНШІ ПОСЛУГИ

ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?

Ми працюємо з усіма марками автомобілів і практично будь-яке питання з вашою машиною можна вирішити, не виходячи з нашого відділу прийому автомобілів. Наші менеджери – це насамперед інженери, завдання яких розуміти принципи роботи техніки, та шукати проблему докорінно, а не просто виписувати рахунки.

 • Гарант-Автотехнік – це комплексний сервіс з широким переліком послуг
 • Багаторічний досвід роботи з автомобілями всіх класів
 • Консультації інженерів та досвідчених спеціалістів в автомобільній галузі
 • Гарантія на всі види робіт та запчастини які ми встановлюємо
 • Кращий мультибрендовий автосервіс столиці за оцінками незалежного всеукраїнського конкурсу СТО «Автоексперт»

ПОПУЛЯРНІ ПИТАННЯ

 • Я не знаю яка послуга мені потрібна?

  Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання, Ви завжди можете скористатись безкоштовною консультацією наших спеціалістів. Для цього потрібно просто зателефонувати за номером: (044) 337-03-33

 • Якщо у мене свої запчастини?

  Гарант-Автотехнік надає повну гарантію на запчастини та виконані роботи.  Для збереження високої якості результату та гарантійних забов’язень ми працюємо виключно з запчастинами які підбирає та доставляє наш кваліфікований відділ запчастин.

 • Чи можна розрахуватись VISA/MasterCard?

  Гарант-Автотехнік працює зі всіма видами платежів. Всі розрахункові оперції є офіційними. Після оплати ви отримуєте всі необхідні документи на підтвердження виконаних робіт.

© Copyright 2022 for Garant Autotechnic | Гарант-Автотехнік - Центр Автомобільних Сервісів